Podivné úkazy v katedrále na Lounsku vábí stále více lidí

27.04.2011 12:06

Panenský Týnec je obyčejná víska na Lounsku u silnice vedoucí na Prahu. Na nezájem turistů si ale stěžovat nemůže. Lidé sem přicházejí bez ohledu na počasí. Kvůli uzdravující energii!

Prodělali jste úraz hlavy? Trápí vás nevysvětlitelné obavy a úzkosti? Pokud se s těmito problémy obrátíte na psychotroniky a léčitele, mnoho z nich vás pošle právě do Panenského Týnce, konkrétně do prostor nikdy nedostavěné katedrály.

Celá zázračná „procedura“ je podle očitých svědků velmi prostá. Stačí usednout pokud možno do středu stavby a nechat myšlenky volně plynout. Můžete také zkusit meditovat, ale není to nutné.

„Sotva jsem ušel několik kroků, pocítil jsem v dlaních proud energie, který rychle narůstal úměrně s tím, čím více jsem se blížil centrálnímu místu katedrály. Stejný pocit měla také žena,“ říká o své první návštěvě Panenského Týnce pan Ladislav z Jirkova.

„Po chvíli mi rukama projel doslova gejzír síly tryskající odkudsi z nitra Země. Několik okamžiků jsem stál jako zkamenělý, neschopný pohnout se. Asi po pěti minutách se brnění v obou zápěstích stalo téměř nesnesitelným. Poodešel jsem kousek dál směrem k bráně. Intenzita energie výrazně poklesla, i když jsem ji stále ještě vnímal.“