5. KOSMICKÁ TANTRA

01.04.2011 16:18

Kosmická tantra zahrnuje techniky PAR EXCELLENCE, pokud existuje nějaká "zkratka" na Cestě k Cíli, pak je to vysoká světelná sexuální magie. Vztahy - partnerské - vznikají na Zemi hlavně tak, že nás navzájem propojí vlákna mezi našimi 2. energetickými centry v podbřišku. Pokud jsou naše vibrace vysoké, dochází k "doplňujícímu" propojení na úrovni srdečního centra (Evropa, rozvinuté země), výjimečně i na úrovni 7. centra - zde lze mluvit o vpravdě kosmické, osudové Lásce a daleko vyšším Sdílení, které se již podobá Prolnutí, což je kosmická forma komunikace našich Bytostných Jader (duší, co překonaly reinkarnační cyklus a astrální prostor). Úplňková meditace (dále "UM") může mocně posílit naši schopnost vyššího partnerského sdílení, což je velice důležité pro naši další evoluci. Na této planetě jsou miliardy párů, které nikdy nezažily hlubší sdílení. Jsou území, kde dochází jen k slabému propojení přes 2. centrum (Indie, islámské země, Afrika atd...) Přitom právě partnerský vztah, je-li umocněn a zesílen, může velmi zvednout celkové vibrační pole planety, a tak zamezit vznikání katastrofických a jinak negativních událostí na jejím povrchu. Stav planety přímo souvisí s aktivitou našich energetických center!

 

Pokud znáte ze seminářů techniku přivolání kosmického tantrického partnera, můžete ji během libovolné úplňkové meditace s úspěchem vyzkoušet. Spojení s Bytostí z vyšší dimenze je pro nás vždy maximálně životadárné, osvěžující a akceleruje náš růst. Léčebná a transformující síla "netělesné tantry" je obrovská. Partneři si vždy předávají energii, jejich biopole se otevírají a spojují se navzájem. Spojením vzniká mocný systém vyššího řádu, který není jen součtem energie partnerů, ale spíše jeho násobkem. Obecně platí, že jeden, který vibruje rychleji, "vytahuje" během spojení toho druhého "nahoru" - tedy zvyšuje i jeho vibrace. Lidské bytosti ovšem vibrují podobným způsobem, zvláště jako partneři, protože "podobné přitahuje podobné". Pokud se spojíme s kosmickou bytostí "andělské" úrovně Bytí, je schopna ovšem naše vibrace zvýšit daleko víc. Předává nám během spojení vlastně "stav svého bytí". Zároveň z nás tato bytost vysává spontánně vše negativní a spaluje to automaticky v sobě již pouhou rychlostí své vibrace. Také nám zcela automaticky dodává velké množství čisté energie, nezatížené lidskými kódy a programy. Proto jsou tyto formy tantry tak velmi účinné, hlavně co se týká léčení a rozvoje ESP (mimosmyslového vnímání). Jde o starobylé techniky, jedny z nejstarších na Zemi vůbec. V době Velkého Úpadku (přibližně 10 000 let dozadu až k současnosti) byla většina z nich zapomenuta nebo zdeformována. Kdysi se bytostem z vyšších dimenzí - především v roli tantrických partnerů) říkalo KRSTAHA. To bylo později v době všeobecné nevědomosti zkomoleno do "KRŠNA" a "KRISTUS" (koncovka -us, -os byla přidána ve středomořské oblasti). Přibližný původní význam slova KRSTAHA je "bdící bytost se silnou vibrací" a bylo vytvořeno podobně jako kabalistické termíny či mantry složením vibračně vhodných zvuků, sloužících jako "klíč", který odemyká spojení...

Pokud budete pracovat s hmotným partnerem, doporučujeme spojit se až po vyladění asi půl hodiny po začátku úplňkové meditace nebo také ještě těsně PO této meditaci. Doporučujeme párům vyzkoušet především metodu stahování energie během sexuálního spojení do oblasti pánve s vizualizací jejího nasávání z nejvyšších oblastí Bytí a z nejsilnějších energetických zdrojů. Ideální je vizualizovat si duhovou, pastelově jasnou nebo neónově zářivou energii, sestupující v proudech, přičemž vaše nádechy tento sestup energie umocňují. Perfektní by bylo alespoň občas své dechy synchronizovat. Energie bude mít během procesu tendenci sama preferovat ty, či jiné barvy. Naplňte pánve zářivou duhovou energií a nechte ji se v pánvi "pohybovat", může mít tendenci se hadovitě kroutit, pulsovat, rotovat, vytvořit duhový "cyklón" atd... Nejlépe během orgasmu a po něm nechte energii prolétnout celým tělem a naplnit Vás až do konečků prstů a vlít se do celého prostoru lebky a vědomí... V této fázi, a také během Vašeho spojení, je užitečné alespoň občas zažít pocit, že Vaše podoby jsou lehké, průtočné (jakoby až duté) a průzračné. Tato technika zrychlí Vaše vibrace a naplní Vás neobyčejnou životadárnou silou. Duhové světlo v sobě obsahuje všechny vibrace a frekvence a každé Vaše energetické centrum bude posíleno, včetně center mimosmyslového vnímání, v dalších dnech bude nadstandartně posílena Vaše intuice a schopnost vizualizace. Váš organismus bude zaplaven harmonizujícími a léčivými kosmickými energiemi, posilujícími imunitní systém, obranyschopnost, vytrvalost a výkonnost v jakékoliv oblasti. Mozek bude pracovat lépe, budete snadněji přijímat data a myslet přesněji a rychleji.

V případě, že chcete otevřít své životy energiím hojnosti, stejným způsobem vdechujte jemnou zlatavou mlhu (jak je uvedeno výše).
V případě, že chcete výslovně takto v páru naakumulovat léčebnou energii, vsávejte zářivě bílé a bledě modré (jakoby pomněnkové) světlo.

V případě, že chcete prudce "pohnout svými životy" a dosáhnout nějaké rychlé pozitivní změny nebo prostě akcelerovat svůj růst (v libovolné oblasti Vašeho konání či celkově), použijte žhavé zlatobílé světlo.

Energii veďte jakoby shora (hlavně ze začátku). Můžete mít při tom pocit, že nad Vámi pulsuje či vibruje nebo "vře" oblak či oceán světla daného typu. Později můžete mít pocit, že vás zdroj energie přímo obklopí.

Pro ženy je často snazší akumulovat tímto způsobem energii tak, že ji vědomě nasávají skrze vagínu do pánve, jako by procházela shora jejich partnerem (v té chvíli sloužícím jako živá organická anténa), ale během spojení lze energii vést i jakoby ze všech stran přímo do pánve nebo skrz vlastní tělo shora.